Vypracujeme vám marketingovou strategii

Marketingový
workshop

Workshop je podle nás nezbytnou součástí pro nastartování přínosné spolupráce. Pomůže vám lépe pochopit jednotlivé procesy a online marketing jako takový. Pro nás je to forma poznávání vašeho oboru, vaší značky a produktů či služeb.Rozpracování
strategie

Na základě marketingového workshopu nastavíme měřitelné cíle, vypracujeme persony reprezentující vaši cílovou skupinu a vybereme vhodné marketingové kanály a aktivity, které vám můžeme kompletně či zčásti realizovat.Marketingový
plán

Veškeré marketingové aktivity převedeme do marketingového plánu, kde budou přehledně rozděleny dle zvolených kanálů včetně časového harmonogramu, rozpočtů a odpovědných osob. Budete mít přehled o vašem marketingu.

Co můžete očekávat

Získáte přehledný plán všech marketingových aktivit rozdelených do jednotlivých kanálů, časového období a také rozpočtů a odpovědností.

Součástí marketingového plánu je stanovení ukazatelů, dle kterých měříme úspěšnost marketingových aktivit.

Co vám přinese

  • sjednocení marketingových a podnikatelských cílů
  • ujasnění konkurenčních výhod na trhu
  • přehled nad marketingem a financemi
  • připravenost a efektivitu
  • náskok před konkurencí

Kdy se vám to bude hodit

Umíte svůj byznys, ale nevíte, jak ho dostat k lidem na internetu, nebo nemáte ve firmě nikoho, kdo by se staral o marketing. Nebo máte stanovený rozpočet na marketing a chcete co největší návratnost a zároveň předehnat konkurenci.

Chcete raději jiné řešení?

Chcete raději pomoct se značkou, komunikací nebo chcete jiné řešení?

Máme pro vás řešení

Nechte to na nás

Online marketing je prostředí, které se rychle mění. Kdo není o krok napřed, může rázem ztratit šanci udržet se před konkurencí. Dejme se do práce.

Kam dál

Základní parametry redakčního systému Admio CMS