Marketingová strategie

Podnikat bez marketingové strategie je jako lovit jeleny se zavázanýma očima a ucpanýma ušima. Můžete se trefit, ale dost o tom pochybujeme. Spíš napácháte víc škody než užitku.

Vypracujeme vám marketingovou strategii

Marketingový workshop

Workshop je podle nás nezbytnou součástí pro nastartování přínosné spolupráce. Pomůže vám lépe pochopit jednotlivé procesy a online marketing jako takový. Pro nás je to forma poznávání vašeho oboru, vaší značky a produktů či služeb.

Rozpracování strategie

Na základě marketingového workshopu nastavíme měřitelné cíle, vypracujeme persony reprezentující vaši cílovou skupinu a vybereme vhodné marketingové kanály a aktivity, které vám můžeme kompletně či zčásti realizovat.

Marketingový
plán

Veškeré marketingové aktivity převedeme do marketingového plánu, kde budou přehledně rozděleny dle zvolených kanálů včetně časového harmonogramu, rozpočtů a odpovědných osob. Budete mít přehled o vašem marketingu.Co můžete očekávat

Získáte přehledný plán všech marketingových aktivit rozdelených do jednotlivých kanálů, časového období a také rozpočtů a odpovědností.

Součástí marketingového plánu je stanovení ukazatelů, dle kterých měříme úspěšnost marketingových aktivit.

Co vám přinese

  • sjednocení marketingových a podnikatelských cílů
  • ujasnění konkurenčních výhod na trhu
  • přehled nad marketingem a financemi
  • připravenost a efektivitu
  • náskok před konkurencí


Kdy se vám to bude hodit

Umíte svůj byznys, ale nevíte, jak ho dostat k lidem na internetu, nebo nemáte ve firmě nikoho, kdo by se staral o marketing. Nebo máte stanovený rozpočet na marketing a chcete co největší návratnost a zároveň předehnat konkurenci.Chcete raději pomoct se značkou, komunikací nebo chcete jiné řešení?

Chci jiné řešení

Dáme se do práce?

Online marketing je prostředí, které se rychle mění. Kdo není o krok napřed, může rázem ztratit šanci udržet se před konkurencí. Dejme se do práce.

Chci marketingovou strategii


Kde nás najdete: Sedláčkova 247/20
301 00 Plzeň
Česká republika
(nad Mazaným Králíčkem)
Kontakty +420 737 834 145
info@proseo.cz
Nevíte si rady? Chcete efektivně rozjet vaše podnikání na internetu?
Domluvme si schůzku a získejte nezávaznou konzultaci online marketingu!
Domluvit konzultaci