Tvorba e-shopů na míru

E-shop, s pokročilými funkcemi

Vytvoříme jednoduché e-commerce řešení i pokročilé obchody pro prodej atypických produktů.


Jednoduchá administrace

Náš systém nabízí spoustu možností a rozšíření, ale všechny části jsou jednoduché a pochopitelné na ovládání. Snadné používání je pro nás prioritou.

  • snadné a přehledné ovládání
  • rychlé načítání
  • logické propojení entit


Rozšířené stavy objednávek

Nad objednávkou máte vždy plnou kontrolu a všechny změny se logují do systému. Díky tomu dokážeme rychle eliminovat chyby a překlepy a zefektivnit proces odbavení objednávky. Zákazník vždy ví, co se děje a v jakém stavu se jeho objednávka nachází.

  • automatické stavy objednávek
  • automatické emaily
  • sms notifikace
  • podpora zákaznických recenzí


Automatizace procesů

Díky napojení na dodavatele a dopravce můžete celou řadu procesů snadno automatizovat. Spojujeme API různých služeb [odkaz digitalizace] do jednoho webového ekosystému. Pro vytváření faktur můžete používat integrovaný fakturační systém nebo využít exporty umožní snadné propojení s vaším ekonomickým softwarem.


Atypické produkty a prodej

Šablonu e-shopu i nákupní proces je možné upravit pro potřeby atypických produktů. Můžete tak lépe optimalizovat nákupní proces a získat více objednávek oproti běžným řešením. Internetový obchod a produkty je možné integrovat přímo do vstupních stránek a objednávku zrychlit pomocí modulu pro expresní nákup.


Velkoobchod a B2B e-shopy

Řešení využívá klientské zóny, díky kterým je možné systém využít jako B2B eshop. Skryté nabídky a výhodnější ceny pro velkoobchodní partnery jsou samozřejmostí.


Marketingová podpora

Spuštění internetového obchodu předchází analýza trhu a vašich obchodních potřeb. Výsledná informační architektura je tak postavená, abyste dosahovali maximálního výkonu v marketingových kampaních. Výkon eshopu postupně optimalizujeme a přizpůsobujeme průběžným výsledkům kampaní.

Reference

Vybrané e-shopové projekty

Stavíme také řešení na Shoptetu

Pro více informací nás kontaktujte


Máme pro vás řešení

Chcete vytvořit e-shop na míru?

Nestačí vám šablonové řešení? Vytvoříme vám e-shop přesně podle vašich individuálních požadavků.